Populärt: Shoppingtips Modetrender Vårmode 2025 Se Min Look Festkläder

Här är veckans bäst klädda!

24 jul, 2015
AvNina Campioni
För att spara den här artikeln
måste du vara medlem
Logga in på ditt kontoellerSkapa ett konto här!
Annons

Så har vi kommit till fredag! Den dag på veckan som vi älskar allra mest. Inte bara för att det är dags att dra på sig klackarna och gå tidigt från jobbet utan också för att vi då kan summera exakt vilka som klätt sig bäst denna vecka!

Vi älskar att scanna bildinflödet efter riktigt snygga looks och spännande outfits. Den här veckan var det svårare än vanligt att välja tio kandidater men veckan bjuder på inte mindre än två svenska Hollywoodstjärnor och två systrar. Eventuellt heter de Jenner i efternamn…klicka på bildspelet så får du se!

Anmäl dig till ELLE's nyhetsbrev

Få det bästa och senaste från ELLEs värld direkt i din inbox – anmäl dig något av – eller alla – våra nyhetsbrev! Bocka i ditt val och ange din mejladress så får du nästa utskick i din inbox. Utöver veckans utvalda artiklar får du dessutom ta del av exklusiva erbjudanden, tävlingar, inbjudningar till VIP-shoppingkvällar och olika event. Välkommen!

Läs också: Kendall Jenner – hetast på modellscenen

Läs också: Alicia Vikander gör stilsuccé i Hollywood

Annons