25 saker att unna dig själv på alla hjärtans dag

Den 14 februari 2021 är det dags för att ta en dag och verkligen fira kärleken! Alla hjärtans dag handlar om att visa uppskattning och kärlek till ens nära och kära men man får inte glömma bort att även visa kärlek till den som betyder mest för en – en själv!
Rå om dig lite extra med härlig hudvård, uppdatera garderoben med nya komponenter, investera i elektronik som gör livet lite roligare och unna dig lite extra denna kärleksfulla dag!

25 saker att unna dig själv på alla hjärtans dag 2021:
Allt från mode och accessoarer till hudvård och elektronik!

Brun stickad tröja med krage från Norr. Du kan klicka hem den här (länk till Åhlens).

Solglasögon från Valentino. Du hittar dem här (länk till Åhlens).

Svarta chunky boots från & Other Stories. Klicka hem dem här (länk till & Other Stories).

En blus med trendigt vida ärmar i crêppad, vävd silke med lätt stretch från H&M. Du hittar den här (länk till H&M).

AirPods från Apple. Du kan köpa dem här (länk till Ellos).

Mörkgrått ribbstickat set i tre delar från H&M. Du hittar byxorna här (länk till H&M), linnet här (länk till H&M) och koftan här (länk till H&M).

Unna ditt ansikte och din hy lite lyx med denna skinroller i 100 procent naturlig rosenkvarts från Cloud & Glow. Du kan köpa den här (länk till Nordicfeel).

Trendig blus med stor Peter pan-krage i spets från Ganni. Du kan köpa den här (länk till butik).

Quiltad jacka med voluminös arm och avslappnad passform från Rodebjer. Du hittar den här (länk till Åhlens).

Trådlös högtalare från Kreafunk i snygg beige ton och i en händigt liten storlek. Den organiska formen smälter in fint i hela hemmet och blir en snygg del av inredningen. Köp den här (länk till Åhlens).

Doftljus från Victor Vaisier med doft av solvarma fikon. Brinntid cirka 55 timmar. Du kan köpa det här (länk till Åhlens).

Vit stor löskrage från Arket. Du kan köpa den här (länk till Arket).

Vita jeans från Lee x H&M. Byxorna har extrahög midja och vida, raka ben. Fickor med Lees klassiska x-förstärkningssömmar. Du kan klicka hem dem här (länk till H&M).

Läppstift i färgen Nude från Sensai som ger silkeslena och fylliga läppar med rik färg och perfekt lyster. Köp det här (länk till Åhlens).

Beige stickad tröja med en fyrkantig halsringning från Gina tricot. Finns även i grått. Du kan köpa den här (länk till Gina tricot).

Sneakers Ozweego från Adidas. Trendiga sneakers med stötdämpande sula och en ovansida i textilier. Köp dem här (länk till Wakakuu).

Oversized lila tröja från COS. Du hittar den här (länk till Cos).

Parfymen Bamboo från Gucci är mjuk och har träiga och varma doftnoter med fylligt sandelträ, vanilj från Tahiti och unika ackord av grå ambra utgör en kompletterande kontrast med den inneboende kvinnligheten som återfinns i exotiska blommiga noter av mjuk Casablancalilja, kvinnlig apelsinblom och utsökt ylang ylang. Köp den här (länk till Nordicfeel).

En v-ringad stickad väst i ribbstickad kvalitet av mjuk ullblandning med inslag av alpacka. Den finns även i beige. Köp den hos H&M här (länk till H&M).

Luna ring från Edblad med en nätt tunn skena där pärlan och den klara stenen är fäst. Du kan köpa den här (länk till Åhlens).

Mönsterstickad tröja från Vila oversizemodell med stickade volanger fram och bak samt över axlarna. Du kan klicka hem den här (länk till Ellos).

Populär väska från Bottega Veneta tillverkad i Italien av skinn och har en strukturerad silhuett som balanserar de uppblåsta proportionerna perfekt. Du kan köpa den här (länk till butik).

Quiltad och vadderad väst med avtagbart skärp i midjan från Only. Köp den här (länk till Ellos).

Lila fleecetröja från Arket. Finns även i svart och grönt. Du hittar den här (länk till Arket).

Ansiktsmask från Filorga som omedelbart suddar ut imperfektioner och boostar lystern i huden för en naturligt vacker hud på endast top minuter. Köp den här (länk till Nordicfeel).
Foto: TT
LÄS MER: