Annons
Annons

Kontakt

KUNDSERVICE. Ring 042-444 30 54. Personlig service vardagar kl 8–20 samt helger kl 10–16. Automatiska tjänster öppet dygnet runt. Ha gärna ditt kundnummer till hands. Du hittar det på baksidan av tidningen eller på fakturan. På Mina sidor kan du enkelt göra dina prenumerationsärenden själv (www.prenumerera.se) Som prenumerant har du alltid tillgång till tidningens digitala utgåva. Du hittar den i App Store eller Google Play via din smartphone eller läsplatta. För vårt senaste prenumerationserbjudande – klicka här >

HAR DU ETT ALLMÄNT ÄRENDE, VILL DU PRATA MED NÅGON HOS OSS MEN DU VET INTE RIKTIGT VEM – VILL DU HELT ENKELT BLI HJÄLPT VIDARE? RING VÅR VÄNLIGA VÄXEL SÅ HJÄLPER DE DIG:

Tel: 08-57 80 10 00
Mejl: ellered@elle.se
Postadress/skicka post: ELLE, Box 27 700, 115 91 Stockholm
Besöksadress/skicka bud: Humlegårdsgatan 6, 114 46 Stockholm
Fakturaadress: Aller media, ELLE, 251 85 Helsingborg

GÄLLER DIN FRÅGA WWW.ELLE.SE:

Lisa A 128724_final
Lisa Arnell (digital och kommersiell redaktör elle.se)
08/57 80 12 15
lisa.arnell@elle.se

lisa-segerson-elle
Lisa Segerson (digital redaktör elle.se)
lisa.segerson@elle.se

FÖR PERSONLIG KONTAKT MED ELLES TIDNINGSREDAKTION:

Chefredaktör, modechef och ansvarig utgivare:

Cia9391 _final
Cia Jansson
08/57 80 12 00
ellered@elle.se

Creative director och AD

nina-oja-elle-ad
Nina Oja
08/57 80 12 13
nina.oja@elle.se


Innehållschef

katarina-matsson-elle
Katarina Matsson
08/57 80 12 53
katarina.matsson@elle.se

 

Redaktörer

Lovisa7514_final
Lovisa Lundström
08/57 80 12 11
lovisa.lundstrom@elle.se

Sophia Genitz
08/57 80 12 11
sophia.genitz@elle.se

 

Mode

Jenny7753_final
Jenny Fredriksson (redaktör)
08/57 80 12 03
jenny.fredriksson@elle.se

Josephine7995_final

Josephine Aune (moderedaktör)
08/57 80 12 16
josephine.aune@elle.se

Karolina Lindqvist (modeassistent)
08/57 80 12 10
karolina.lindqvist@elle.se

Medverkande moderedaktör:
Lisa Lindqwister
lisa.lindqwister@elle.se

 

Skönhet & hälsa


emma-unckel-esb
Emma Unckel (vik skönhetsredaktör)
08/57 80 12 04
emma.unckel@elle.se

Carin7071_final

Carin Hellman (skönhetsredaktör) föräldraledig
08/57 80 12 04
carin.hellman@elle.se

 

Formgivning

Kristina8350_final
Kristina Brusvall
08/57 80 12 01
kristina.brusvall@elle.se

Inger37200_final
Inger Larsson
08/57 80 46 71
inger.larsson@elle.se

 

Redaktionsassistent

ulrika-carlsson-elle
Ulrika Carlsson
ulrika.carlsson@elle.se

 

ANNONSERA I TIDNINGEN ELLE:

För all info och kontaktuppgifter till alla säljare – klicka här >

Maria Karlsson (försäljningschef)
08/57 80 11 56
maria.karlsson@aller.se

Materialfrågor?
Kontakta oss på annons.hbg@aller.se.

 

ANNONSERA PÅ ELLE.SE:

För all info och kontaktuppgifter till alla säljare – klicka här >

Klara Grivans (försäljningschef)
08-57 80 11 91, 0706-14 25 10
klara.grivans@aller.se

Materialfrågor?
Kontakta oss på traffic@aller.se.

 

FÖR KONTAKT MED MARKNADSAVDELNING, EVENT & AFFÄRSUTVECKLING:

Marknad
Maria Sjölander (brand manager)
08/57 80 12 80
maria.sjolander@aller.se

Aller live
Shatilla Holm (eventchef)
08/57 80 47 42
shatilla.holm@aller.se

***

ELLE ges ut av Aller media AB. Organisationsnummer 556002-8325. Adress: ELLE, Box 27700, 115 91 Stockholm. Besöksadress: Humlegårdsgatan 6, Stockholm. Tel 08/57 80 10 00. E-post ellered@elle.se. För ej beställt material, text och bilder, ansvaras ej. Ej heller ansvaras för material som beställts men som saknar avsändare. Denna tidnings utlåning i förvärvssyfte förbjudes. Eftertryck av text och bilder förbjudes. Eventuell vinstskatt betalas av vinnaren i tävlingar och lotterier som anordnas av ELLE. Anställda vid Aller media, och deras anhöriga, får ej delta i ELLEs tävlingar.


Annons

ELE1612-winther-320x320

Annons

Laddar